KONTAKTIRAJTE NAS

Poštovani klijenti, stojimo vam rado na raspolaganju svakim radnim danom od 08:00 do 17:00 sati.

PROEVENT d.o.o.
društvo za promidžbu i ostale uslužne djelatnosti
Višegradska 3
71000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

Telefon: +387 33 710 115
Telefax: +387 33 710 116

Email: info@proevent.ba
Ili kontaktirajte direktno osobu iz našeg tima.

Ambicija + profesionalnost = iskustvo

Azra Osmanović Dizdarević

Generalna direktorica

T: +387 61 172 662
E: azra@proevent.ba

Senadin Žarić

Direktor realizacije

T: +387 61 191 719
E: zara@proevent.ba

Nermin Dizdarević

Nezavisni konsultant

T: +387 61 133 147
E: nermin@proevent.ba

Dejan Žakula

Menadžer događaja

T: +387 62 889 205
E: dejan@proevent.ba

Nikola Simić

Koordinator događaja

T: +
E: nikola.simic@proevent.ba

Dijana Zuluf Žarić

Menadžerica ureda

T: +387 61 222 201
E:

Adnan Ovčina

Vođa tehničara

T: +387 62 889 224
E: adnan.ovcina@proevent.ba

Adnan Imamović

Vođa tehničara

T: +387 62 889 226
E: adnan.imamovic@proevent.ba

Irfan Kapo

Menadžer za video

T: +387 61 209 617
E: irfan.kapo@proevent.ba

Emir Delalić

Grafički dizajner

T: +387 62 889 447
E: emir@proevent.ba
E: print@proevent.ba

Harun Hastor

Video tehničar

T: +387 61 669 666
E:

Saša Kovačević

Video urednik

T: +387 61 804 050
E: video@proevent.ba

Abid Mizdrak

Tehničar za simultano prevođenje

T: +387 61 201 656
E:

Mugdin Bogilović

Menadžer za rasvjetu

T: +387 62 889 307
E:

Ermin Veletovac

Tehničar za audio video i rasvjetu

T: +387 60 349 6119
E:

Jasmin Mustajbegović

Tehničar za audio video i rasvjetu

T:
E:

Aladin Šaljić

Menadžer skladišta

T: +387 62 889 209
E:

Nazif Hrustanović

Službenik skladišta

T: +387 62 889 337
E: